צרו קשר

דפי נחיתה בפייסבוק

פייסבוק שמהווה רשת חברתית הגדולה ביותר בעולם, כבר מזמן אינה עוד פלטפורמה לניהול שיחות הודעות ואלבומים בין בני נוער.פלטפורמת פייסבוק הפכה להיות מקדם מכירות מתקדם עבור כל בית עסק ומאפשרת למפרסמים ולמפתחים אופציות לשלב דף נחיתה בתוך פייסבוק , בתוך לשוניות פייסבוק / טאב פייסבוק ולייצר ויראליות (יכולת העברת המסר) של דף הנחיתה בצורות שונות ומתקדמות .
 

אנו מתמחים בניהול קמפיינים שיווקיים באינטרנט, בעיצוב ובניית עמודי נחיתה פרסומיים , פיתוח אתרים בפייסבוק, החברה בעלת ניסיון של שנים בדפי נחיתה פרסומיים ברשת האינטרנט, בנוסף, Idesign4u מתמחה בבניית דפי נחיתה באתר פייסבוק תוך התמקדות על ויראליות של דף הנחיתה, התממשקות של דף הנחיתה בפייסבוק לרשתות חברתיות נוספות תוך שימוש בטכנולוגיית פלאש ויצירת באז ושיח במדיה החברתית פייסבוק.


מהם היתרונות בדף נחיתה בפייסבוק לעומת דף נחיתה אינטרנטי רגיל ?
 

הממשק הפייסבוקי הינו ממשק בו המשמשים מרגישים נח בסביבה המוכרת להם.השארת המשתמשים, המשתמש אינו עובר לעמוד חיצוני ונשאר בתוך הפלטפורמה של פייסבוק לה הוא רגיל וגולש בה במשך שעות רבות, שילוב דף נחיתה בתוך פייסבוק לא מרגיש למשתמש כפרסום צד חיצוני .
כמו כן, יתרון הויראליות הינו נושא חשוב והכרחי שפלטפורמת פייסבוק מאפשרת בדפי נחיתה משולבים בעמודי פייסבוק, ברגע שמשתמש פייסבוק הגיע לדף הנחיתה שנמצא בתוך לשונית בעמוד פייסבוק וביצע לחיצה על כפתור , LIKE כל חברי אותו משתמש יראו את הפעולה הזאת ויוכלו להגיע גם הם לעמוד דרך הקישור שיתפרסם על אותו משתמש על קיר הפרופיל בפייסבוק, כמובן שזוהי רק דוגמה בסיסית ליכולות הויראליות הניתנות לשימוש בפייסבוק בשילוב דף נחיתה .

 

קידום ממומן בפייסבוק
 

נושא הקידום הממומן בפייסבוק מתקדם יותר ומאפשרים פילוח מתקדם של הגולשים, מה הגיל שלהם, מין , מהם תחום עיסוקם ופרטים נוספים, כל זאת כמובן תלותי בהגדרות הפרטיות של אותם משתמשים אשר יכנסו לדפים שלנו .
בנוסף, אם התרגלתם בפרסום דפי הנחיתה בעזרת באנרים ומודעות פרסומיות דמוי גוגל וכדומה, הפרסום בפייסבוק מאפשר כלים רבים יותר לברירת קהל היעד ולבחירת המשתמשים אשר להן תופיע המודעה / הבאנר המוביל לדף הנחיתה, כך ניתן לחסוך הגעה ללקוחות שאינם קהל היעד של המוצר / השירות וחסכון של עלות תוך הגעה לקהל יעד מותאם .

הפרסום בפייסבוק מאפשר פילוח על פי מין, גיל, אזור מגורים, תחומי עיסוק , תחביבים ועוד פרמטרים נוספים אשר בפרסום מודעות או באנרים סטנדרטי לא ניתן לבצע פילוח ברמת התכנים הזאת .

בניית אתרי אינטרנט בפייסבוק

idesign4u לוקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה ובונה לכם אתר אינטרנט דינאמי בתוף דף העסק שלכם בפייסבוק.
אתר אינטרנט בפייסבוק הוא יתרון משמעותי לבעלי עסקים, מאחר והוא מביא עימו את כל היתרונות הגלומים בשיווק בפייסבוק מצד אחד ואת כל האפשרויות הטכנולוגיות שמאפשר אתר אינטרנט מצד שני כמו למשל תפריטים דינאמיים, טפסי יצירת קשר, שילוב פלאש, הטמעת אפליקציות ועוד.

כנסו לאתר שלנו בפייסבוק לדוגמה

 

באזזבוקבאזזגנים