צרו קשר

ניהול מועדון עסקים

היכרות מעמיקה עם כל אחד מבעלי העסקים החברים במעגל הינו תהליך ממוקד, שמטרתו להבין , לנתח ולטייב את צרכי בעלי העסקים ובמקביל, להבין ולהכיר את "מעגלי הכח" , שהרי הם נותני השירותים ומוכרי המוצרים המשלימים, הפונים לאותם קהלי יעד ויכולים להמליץ זה על זה. עבודה בסינרגיה ובהבנה ש"טובים השניים מן האחד", הבנה שעבודה כ"זאב בודד" איטית יותר ופרודוקטיבית פחות, מובילה בסופו של תהליך להעצמה עסקית וכלכלית.

ניסיון עשיר וקשרים ענפים עם אלפי בעלי עסקים לצד טכנולוגיה מתקדמת באיסוף ופילוח נתונים באמצעות תוכנות מבית Idesign4u Media, הובילו את גלית צוק, יזמת ומנהלת בצפר לשת"פים לפתח תוכנת הנטוורקינג Match היחידה בארץ המאגדת מידע מדויק על כל אחד מבעלי העסקים החברים במעגלים ומציעה עבורו קשרים עסקיים הרלוונטיים לקידום מכירות בבית העסק שלו.
קשרים ענפים עם אלפי בעלי עסקים הובילו את גלית צוק לפיתוח אסטרטגיה עסקית מנצחת בבנייה ובפיתוח מועדוני העסקים. מה שעומד בבסיס הרעיון הוא הקמת רשת חברתית הנפגשת באופן פרונטאלי ושוטף לכנסים ואירועים המעניקים ערך מוסף עצום לבעלי העסקים החברים במועדון.
(בניגוד למנהלי מועדוני לקוחות המציעים איסוף רשומות ושליחה וירטואלית של הודעות טקסט ודיוור מיילים-ניוזלטר), אנחנו מפגישים ומנגישים את בעלי העסקים זה לזה בצורה פרונטאלית, כי רק כך אפשר לעשות עסקים!

מה יוצא לבעלי עסקים מחברות במועדון עסקים– או בקיצור "מיולימי" (מה יוצא לי מזה)?
חברות במועדון נישה עסקי, לצד הקולגות שלכם ונותני שירותים משלימים בתחום, חושפים אתכם בעלי עסקים באופן ישיר לתהליך נטוורקינג איכותי ומהיר תוצאות. שיתופי פעולה איכותיים נקרים באופן מיידי ובכך לחסוך זמן ומשאבים רבים בכנסים, ימי עיון ומפגשי נטוורקינג שאינם ממוקדים. חברות במועדון מעניקה לבעלי העסקים השראה, תובנות עסקיות, סיעור מוחות Master Mind, חשיבה שיווקית מחוץ לקופסה, היכרות עם קולגות ומתחרים, פוקוס על קהלי היעד הרווחיים ביותר עבורכם, חשיפה לקהלי יעד חדשים, פתיחת קשרים עסקיים בחברות וארגונים ושאלת מיליון הדולר, האם הלקוח באמת לא סגר אתכם עסקה בגלל מחיר, טיפול בהתנגדויות, שיווק, מכירות, שימור לקוחות וזו רק ההתחלה...

מה יוצא לארגון המעוניין להקים מועדון עסקים? 
מועדון עסקים איכותי מאפשר לחבריו להיות "סוכני מכירות" זה של זה. מועדון סוכנים וממליצים הינו נכס יקר ואיכותי עבור כל ארגון וחברה. באמצעות הקמת המועדון מתאפשרת להנהלת החברה לייצר ערוץ תקשורתי פתוח וישיר מול קהלי היעד להטמעת פרסומים, הטבות ומסירת מידע, איסוף ואיתור צרכים באופן ישיר והתאמת פתרונות יצירתיים "תוך כדי תנועה", הגברת סל המכירות ע"י חשיפת בעלי העסקים לעוד מוצרים המשווקים על ידי הארגון, פיתוח רשת קשרים רחבה ופנייה למגזרים חדשים וכל זאת לצד חיזוק הלויאליות מצד הלקוח, שמבין שמדובר בארגון, המעניק לו קשר ישיר, אמון, מחיקת פערים בינם ובין הנהלת החברה ורצון לשיתוף אמתי וכן למען קידום מטרות הארגון.

לקביעת פגישה ללא התחייבות להקמת מועדון עסקים גם בארגון שלכם התקשרו לגלית
 052-7724494

 

באזזבוקבאזזגנים