צרו קשר

הבחנה בין תהליכים שיווקיים וקבלת ייעוץ

בואו נבחין בין שני תהליכים שיווקיים:
ניהול קמפיין שיווקי עבור לקוח, ארגון או חברה, כאשר משרדי Idesign4u Media ltd מועסקים על ידי הלקוח כמנהלי הקמפיין המסחרי שלו. במקרה כזה, לאחר פיתוח האסטרטגיה שיווקית יחד עם הלקוח , הוא הופך להיות "צופה", מקבל עדכונים, דיווחים, דוחות התקדמות ואופטימיזציה של הקמפיין, אך הלקוח אינו לוקח חלק פעיל בניהול ובקידום הקמפיין, למותר לציין כי עלות ניהול קמפיין, כשהלקוח אינו מעורב ואינו לוקח חלק פעיל בקידומו הוא יקר מאד וכמעט אינו נצטרך על ידי בעלי עסקים קטנים, אלא בעיקר ע"י רשויות ומועצות אזוריות, חברות וארגונים גדולים בגלל עלויות כלכליות גבוהות.

ליווי וייעוץ שיווקי לבעלי עסקים קטנים: משמעו שבעל העסק מקבל ייעוץ, הכוונה, הדרכה ומיקוד אודות התהליכים השיווקיים המומלצים עבור העסק שלו, פיצוח שאלת מיליון הדולר: איך להפוך להיות מומחה בתחומי? איך להציע שירותים לקולגות ולמתחרים שלי? איך להגיע לקהלי יעד המדויקים והנכונים ביותר עבורי ? מיהו לקוח הזהב שלי, איך הגעתי אליו (או איך הוא הגיע אליי), מהו פרופיל הלקוח הזה (גיל, עיסוק, שכר, מגורים וכו'...), ואיך אני יכול לשכפל עוד ועוד לקוחות כמוהו ? 
בתהליך זה, הלקוח הוא חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק של העסק ולמעשה הוא זה שמנהל את הקמפיין של עצמו, תוך כדי קבלת כלים, הכוונה מקצועית קצרה וממוקדת במינימום הוצאות ובמקסימום תוצאות. כל קמפיין הוא יחיד ומיוחד המותאם באופן מושלם לרצונותיו, צרכיו, יכולותיו והזמן שאותו בעל עסק מוכן להקדיש לטובת קידום העסק שלו, בזמן ובתנאים המתאימים לו ביותר.

הנעה לפעולה – מה עושים מחר בבוקר ?
מכירים את הפתגם: "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול" ? לא אצלי.
נתחיל בהכנת תכנית שיווקית (ולא תכנית מגירה), על מה עושים מחר בבוקר, למי פונים, מה מציעים, איך מציעים ואיך מציגים את המוצר או השירות, כך שהצד השני יתעניין וירצה לשמוע עוד. חשבו על כך שדקה לפני שהתקשרתם, אותו לקוח לא חשב על כך, זה חלק מהתהליך של הפתעה, סקרנות ורצון לשמוע עוד. כך תדעו שאתם בדרך הנכונה....
הרעיון הוא להפוך כל בעל עסק ל"מומחה" בתחומו, שהרי לכל אחד יש את לפחות דבר אחד בחיים שהוא עושה בצורה מעולה (גם אם זה לא קשור ישירות לעסק אותו הוא מנהל), נמצא את הנקודות המשיקות ביניכם ובין העסק, כך בעלי עסקים לא מרגישים שהם עובדים אפילו יום אחד בחייהם, שהרי העסק הופך להיות התחביב שלהם. (מסוכן ועלול למכר smiley ) ...
 

מי יכול לקבל סבסוד לשעות ייעוץ דרך קרן שמש?
בעלי עסקים צעירים בגילאי 20-35, או בעלי עסק שהם עוסק פטור, או בעלי עוסק מורשה עד שנה. תוכלו לראות פרטים נוספים כאן.

מי אני ?
גלית צוק, בת 40, נשואה באושר לעמית, אמא ל-4 ילדים: יובל, ירדן, אגם ופלג.
יזמת ומנהלת את בצפר לשת"פים, ביה"ס היחיד מסוגו בארץ לנטוורקינג ושיתופי פעולה עסקיים, 
יזמת ומקימת פורום הנשים המצליחות, מנכ"ל משותף בחברת פרסום ויח"צ Idesign4u Media ltd
מלווה ארגונים, חברות, מפעלים, יזמים ובעלי עסקים לתהליכי שיווק מחוץ לקופסא.

galit@idesign4u.co.il          052-7724494       1700-55-4448

 

באזזבוקבאזזגנים