צרו קשר

ניהול קמפיינים מסחריים

חקר שוק מתחרים, ניתוח SWOT וסקרי כדאיות

לו היינו מספרים לכם שיש מאות אנשים, שמגיעים ל - Idesign4u Media LTD ובטוחים שיש להם רעיון מנצח, כזה שאין לו מתחרים בארץ או בעולם ולאחר חקר שוק הם מגלים, שלא רק שיש להם מתחרים בארץ, יש להם מתחרים במרחק כמה רחובות מהם, הייתם מאמינים?

יזמים, שהיו מוכנים עד לפני מספר ימים למשכן את כל נכסיהם למען הרעיון, לקחת הלוואות ולצאת לדרך, עוצרים (נושמים) ומחשבים מסלול מחדש.
המתחרים שלכם, לא תמיד מפרסמים באינטרנט ולא תמיד נמצאים במדיה החברתית, לא תמיד משווקים את המוצרים שלהם בסביבה בה אתם גרים ולא תמיד מעוניינים שיידעו שהמוצר שהם משווקים הוא שלהם (לעיתים הם מסתתרים מאחורי חברות ומשווקים כאלה ואחרים).

תמונת מצב ושיקוף ללקוח יכול לחסוך לו עוגמת נפש רבה, כסף רב ואכזבה. 
המומחיות של צוות Idesign4u Media LTD היא לקחת את אותו שירות / מוצר, לעשות לו אינטרפרטציה, להתאים אותו מחדש לקהלי יעד ממוקדים.

למשל: לקוח שמעוניין להקים מפעל פירות יער 100% טבעי וטרי, היה מעוניין להצטרף לשוק הקמעונאי, גילה שיש לו מתחרים רבים ופנה עם אותו מוצר לקהלי יעד שונים. 
בגלל סגולות פירות היער, הומלץ ללקוח לפנות לבתי טבע, לגלידריות, לרשת חנויות נוחות, למכוני כושר וספורט, למסעדות שף וכו' ולהתמקד בקהלי יעד אלה. 

למותר לציין שהלקוח מודה לצוות המנצח של Idesign4u Media LTD , נחסך לו כסף ועוגמת נפש רבה והוא הגיע למקומות שמעולם לא חשב להגיע אליהם.

צוות המומחים של Idesign4u Media LTD מזמין אתכם לפגישת היכרות במשרדים הכתומים שלנו, עם עמית צוק מנכ"ל ומנהל הקמפיינים, עם מנהלת השיווק ומנהלת התקשורת שלנו, ללא התחייבות.

הקפה עלינו!

לידים והפניות ממוקדות

מי לא היה רוצה לעסוק רק במה שהוא אוהב ? מי היה רוצה שיהיה לו את ההזדמנות להגשים את עצמו ב-100% בעוד שמישהו אחר דואג לו ללידים והפניות ממוקדות ?

Idesign4u Media LTD מציעה לך את השקט והאפשרות לעסוק מקסימום מהזמן במה שאתם אוהבים!

מיקוד והכוונת הארגונים אותם אנחנו מלווים לפיתוח מוצרי נישה, לנטוורקינג (רישות עסקי) ממוקד ואפקטיבי, לשיתופי פעולה ממוקדי תוצאות לשלושה צדדים (שני משתפי הפעולה והלקוחות),

ניהול קמפיינים באינטרנט ובמדיה החברתית והובלת לקוחותינו למינימום משאבים ומקסימום תוצאה, מובילה אותנו בכל פעם מחדש לפריצת דרך שיווקית ולחיסכון של אלפי שקלים בחודש לקהל לקוחותינו.

50,000 בעלי עסקים סוגרים את שעריהם מדי שנה בגלל חוסר מיקוד, חוסר הבנת צרכי הלקוחות, תמחור לוקה בחסר, חוסר רצון לשווק, נטוורקינג מועט או שאינו כלול כלל באסטרטגיה השיווקית ועוד...

Idesign4u Media LTD חוסכת לכם את תיאוריית הניסוי והטעיה ומובילה אתכם לתוצאות אפקטיביות ובמקביל חוסכת לכם גם כמה מאות אלפי שקלים שהייתם מאבדים בדרך לשם....

מרתון הכשרות מוכרנים

מרתון בן 3 מפגשים שמועבר ברשתות קמעונאיות.

קהלי יעד: רשתות קמעונאיות, ארגונים, חברות וחנויות המעסיקות מוכרנים

מטרת המרתון: 

הקניית כלים יישומיים ואפקטיביים להבנת הלקוח ותהליכי קבלת החלטותיו, אבחון דרכים ותועלות, תהליך המכירה האישית, הכנת מצג המכירה, תקשורת מכירה, מרכיבי אינטליגנציה רגשית בתהליכי המכירה, לפי 4 אבני הדרך : מקרב, מברר, מכירה והגדלת סל קניות ע"י הצעת מוצרים ושירותים משלימים, סמ"ט (סגירת מעגל טיפול), ניהול מו"מ והתגברות של התנגדויות, סגירת עסקה ומימושה, תכנון ובקרה של תהליך המכירה האישית.

 מפגש ראשון – פיתוח תודעת שירות: שלב מקרב, "שבירת קרח" בין הלקוח ובין המוכר, הבנת צרכי הלקוח, בירור והקשבה הצעת שירותים ומוצרים מתאימים
 מפגש שני – הגדלת סל מכירות, הצעת מוצרים משלימים והגברת מכירות ב"קו קופות". 
 מפגש שלישי – טיפול בהתנגדויות ודיסוננס קוגניטיבי, סמ"ט (סגירת מעגל טיפול)

בנק דיסקונט
בנק לאומי
נעמת מרחב צפון
לשכת המסחר והתעשייה צפון
התאחדות התעשיינים צפון
מטי גליל מערבי
קניון חוצות המפרץ
מפנה הקריה להשכלה והדרכה
באזזבוקבאזזגנים