צרו קשר

smartWebsite אתרים לסמארטפון

היום לכולם כבר ברור, גם מחשבים זה פסה.

מי היה מאמין שבעוד תקופה קצרה, כל מי שמשתמש במחשב נייד, ייחשב לאספן עתיקות ?

עם עליית מכשירי הסלולאר החכמים – הסמארטפונים, ועם שדרוג הטאבלטים, כל עולם התוכן עובר לרזולוציות קטנות יותר אך זמינות הרבה יותר.

כעת, הפתגם "אם אתה לא שם – אתה לא קיים" נכון מאי פעם. בעל עסק שלא יתאים עצמו לטכנולוגיות החדשות ולא ידאג להיראות בהם במיטבו – פשוט יפסיד לקוחות.

smartWebsite מבית idesign4u שמה לה למטרה לקחת את העסק שלך צעד אחד קדימה לקדמת הבמה ולחזית הטכנולוגיה ולתת לכם אפשרות שווה להתמודד עם כל בית עסק בכל תקציב.

מהיום בניית אתר לסמארטפון נגישה לכולם במחירים שכל בית עסק ולו הקטן ביותר יכולים לעמוד בהם ולקבל תוצר שלא מבייש גם את העסקים המשקיעים והמתקדמים ביותר.

עיצוב אתר לסמארטפון הוא עיצוב ייחודי כמו גם תהליך הפיתוח שלו. אנו שמים דגש על ממשק משתמש מתקדם מותאם למסכים קטנים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. שימוש בבאנרים ובאנימציות מותאמות לדפדפני הניידים, תכנון רוחב מסך, מבנה כפתורים, ניתוח הרגלי גלישה ועוד.

האתרים שלנו לסמארטפונים זמינים לכולם. הם חכמים, הם מלאי שיק, מעוצבים ומתוכננים, הם מזמינים ומניעים את הגולש לפעולה, הם פשוטים וקלים להפעלה והם מביאים אתכם צעד אחד לפני המתחרים שלכם.

smartWebsite מעמידה לרשותכם מבחר עצום של תבניות מהממות שעוצבו על ידי מיטב במעצבים שלנו במחירים שווים לכל כיס ולכל בית עסק.

רוצים עיצוב ייחודי ? פיתוח ייחודי ? אין בעיה. פנו אלינו ומומחה מטעמנו יתאים לכם את הפיתרון המושלם לבית העסק שלכם.

צרו עימנו קשר

באזזבוקבאזזגנים