שאלות ותשובות על אחסון אתרים

רכשתי אצלכם אחסון, מה עלי לעשות כעת ?


ברוכים הבאים.
לאחר סיום תהליך הרכישה, תקבלו למייל הגדרות גישה לחבילת האחסון שלכם ופרטי DNS של השרת.
לאחר הפניית הדומיין לשרת שלנו, תוכלו לגשת אל ה CPANEL שלכם (לוח הבקרה האישי) ושם להקים את אתר הוורדפרס שלכם או להעתיק אתר קיים.
אם אתם מעבירים אתר קיים לאחסון חדש, הקפידו לעשות לו גיבוי לפני שאתם מעבירים אותו.
הנה סרטון הסבר:
איך אני משנה DNS ?


כאשר רכשתם דומיין, קיבלתם במייל פרטי גישה לניהולו.
כנסו ללוח הניהול של הדומיין, חפשו לשונית "שינוי DNS", לחצו עליה והזינו את שתי השורות שנשלחו אליכם במייל:
ns1... ns2... שימו לב:
אנו ממליצים לבצע גיבוי לקבצי האתר טרם העברתוץ קחו בחשבון שתהליך העברת ה DNS נע בין שעות ספורות ל 72 שעות
מה זה CPANEL ?


ה CPANEL הוא לוח הבקרה שלכם.
תוכלו להגיע אליו ישירות דרך הדומיין שלכם:
https://www. yourdomain.co.il:2083 עם הסיסמה שקיבלתם במייל שנשלח אליכם לאחר רכישת חבילת האחסון.
מה הפעולות המרכזיות שנוכל לבצע ב CPANEL שלנו ?


ה CPANEL מאפשר לנו לנהל את אחורי הקלעים של האתר. Files - ניהול קבצי האתר, ניהול נפח החבילה, ביצוע גיבויים ועוד. Domains - ניהול דומיין, ביצוע הפניות, הקמת תת דומיינים ועוד. Advanced - ניהול פעולות אוטומטיות, דפי שגיאה ועוד. Database - גישה למסדי הנתונים של האתר ועוד. Email - הקמת חשבונות דוא"ל, הפניית תיבות, הקמת תשובות אוטומטיות ועוד. Apps Installer -עולם שלם של תוספים, הקמת אתרים ואתרי וורדפרס
איך אני מקים אתר וורדפרס בשרת ?


גשו ל CPANEL שלכם. באיזור התחתון תמצאו את App Installer ולחצו על הכפתור הראשון -וורדפרס: לחצו על המשולש הקטן שליד לחצן ה Install ובחרו Custom Install מלאו את כל השדות (אל תשכחו לשמור במקום נפרד את הסיסמה). ב Advanced Options תוכלו לבחור גם שמות עבור מסדי הנתונים, הגדרות גיבוי וכד. תוכלו לבחור תוספים ותבניות ואף להגדיר פרופיל עבורם. לחצו Install - המערכת תקים את האתר.
בהצלחה
יש לי שאלה, למי אני פונה ?


אנו כאן עבורכם. באתר שלנו יש אזור תמיכה טכנית ללקוחות. תוכלו להגיע אליו ע"י לחיצה על לחצן תמיכה טכנית או בלינק הבא: https://www.idesign4u.co.il/support מלאו את הפרטים שלכם וסמנו מה מהות הבקשה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.
יש לי הרבה אתרים לאחסן - מה אני עושה ?


מצויין. סימן שיש לך הרבה עבודה :) תוכלו לרכוש לכל אתר חבילת אחסון או לרכוש מאיתנו שרת VPS ולהפוך להיות ריסיילרים ולאחסן את הלקוחות שלכם. אנו ממליצים על האפשרות הזו במידה ויש לכם מעל ל 10 אתרים ואתם מעוניינים להתנהל עם שרת משלכם ובאופן אישי עם אחסון אתרי הלקוחות שלכם. במידה וכן, נשמח לתת לכם פתרונות מעולים במחירים מצויינים.
איך אני מגבה/משחזר את האתר בוורדפרס?


לבעלי אתר וורדפרס אנו ממליצים על התקנת התוסף All in one WP migration באמצעותו תוכלו לעשות לאתר שלכם גיבויים וגם להעלות גיבויים.
אם העברתם אתר קיים, פשוט משכו דרך התוסף את הגיבוי שעשיתם בשרת הקודם.
העברתי אתר ואני מקבל שגיאות, מה עושים ?


יש לקחת בחשבון שתהליך העברת ה DNS הוא בין 24 ל 72 שעות. בפרק הזמן הזה האתר לא יטען או יטען חלקית. במקביל: יש להכנס להגדרות האתר החדש ולוודא ש מבנה הקישורים זהה למבנה הקישורים באתר הישן. יש להתקין תוסף SSL ולהפעיל אותו.
איך אני משחזר גיבוי מהשרת ?


דאגנו שבחבילת האחסון שלכם תותקן מערכת הגיבוי המתקדמת ביותר - Jet Backup.
המערכת מבצעת עדכון כל יום ועל מנת לחסוך במשאבים, מגבה רק את הקבצים שהשתנו עד 7 ימים לאחור ואח"כ מוחקת אותם.
כנסו ל CPANEL שלכם וגשו לאזור של ה Jet Backup:
למרות שהשרת מבצע גיבויים מלאים אוטומטיים, תוכלו לייצר באופן ידני גיבוי מלא, גיבוי של מסד הנתונים, של המיילים, ואף לייצר גיבוי גדול לפני ביצוע שינוי משמעותי (Snapshots). כדי לשחזר את הקבצים או גיבוי מסויים, לחצו על File Backups, בחרו את הגיבוי שתרצו לשחזר ע"י לחיצה על File manager בשורה שלו. במסך שיפתח תוכלו לבחור קובץ מסוים לשחזור או את כל תיקיית השורש: ביצוע גיבויים ושחזורים באופן עצמאי ושימוש ב CPANEL הינו באחריות הלקוח בלבד.
איך אני מקים פרופיל תוספים באתר ?


לחצו על Install וגללו את הדף למטה על לאזור בחירת התוספים לחצו על Manage Plugins Sets ו Create Set ליצירת פרופיל תוספים. לחצו על Manage Themes Sets ו Create Set ליצירת פרופיל תבניות. תנו שם לפרופיל. לחצו על Add Plugins או Add Themes ובחרו את התוסף או התבנית שתרצו להשתמש בהם לפרופיל שלכם.

מגזין קידום אתרים

אם זה חשוב, זה נמצא במגזין קידום אתרים !

עשרות קורסים, מאות בוגרים ואלפי שעות לימוד הביאו אותי לחשוב מה באמת יכול להיות הקורס שישנה את מסלול הקריירה שלכם ויאפשר לכם לרכוש מקצוע מבוקש תוך זמן קצר ? מה סביבת הלימוד הטובה ביותר עבורכם ? מה באמת הנושאים שתכלס יביאו אתכם לקו הגמר עם יכולת לתת שרות ומוצרים מעולים ללקוחות ולהתמודד בשוק רווי ולעתים מוצף.