קורסים בקידום אתרים

הסמכת מקדם אתרים

idesign4u בראשות עמית צוק מעבירה ומסמיכה בשיתוף עם מכללת ג'ון ברייס מדיאטק מאות מקדמי אתרים ומנהלי קמפיינים במדיות החברתיות מדי שנה.

CSO ו CSMO הינן ההסמכות המובילות למקדמי אתרים ומנהלי קמפיינים בזירה האינטרנטית . ההסמכה פותחה על ידי מקצועני קידום אתרים והמדיה חברתית של idesign4u בשילוב מומחי ההדרכה והתוכן של מכללת מדיאטק ג'ון ברייס.ההסמכות פותחו על בסיס תקנים ונהלים בינלאומיים מטעם החברות המובילות ומעידה על המחזיקים בה כבעלי ידע מוכח ומהימן בקידום אתריםובניהול קמפיינים בזירה האינטרנטית.בעלי תעודת ההסמכה רשאים להציג את לוגו CSO ו CSMO על כרטיסי הביקור, ניירת משרדית וכו' ומשתייכים אוטומטית למועדון אקסקלוסיבי של מקדמי אתרים ומנהלי מדיה חברתית בישראל ובעולם.

הכשרת מקדמי אתרים עם הסמכת CSO והסמכה של גוגל Adwords

הכשרת מקדמי אתרים

המסלול המוביל בישראל לקידום אתרים וניהול קמפיינים בזירה האינטרנטית ומשלב לימודים מעמיקים בכל הקשור לעולם השיווק והפרסום באינטרנט. סוגי אופטימיזציה, UX/UI, מבנה אתרים, רכישת מדיה, טכניקות לשיווק ומיתוג אפקטיבי ברשת ועוד.
בנוסף מקבלים הסטודנטים ניסיון מעשי ושעות סדנה רבות לתרגול.

זהו הקורס היחיד בארץ המוכר כ WIX PARTNER ומאפשר לסטודנטים לבנות ולתרגל באמצעות אתרי WIX , מגיש את הסטודנטים לבחינות הסמכה של גוגל בנושא פרסום ממומן ומכין את הסטודנטים לבחינות הסמכה של גוגל בנושא גוגל אנליטיקס.

קראו עוד >>

מנהלי קמפיין במדיות חברתיות עם הסמכת CSMO

מנהלי קמפיין במדיות חברתיות

מהן המדיות החברתיות המרכזיות ? כיצד להתאימן לסוג הקמפיין ? כיצד יוצרים באזז תקשורתי במדיה החברתית ? כיצד מעלים פוסט איכותי שמייצר את הבאזז הנדרש ? והכי חשוב!!! כיצד ננצל את מלוא הפוטנציאל בכלי הקידום העסקיים שמציעות מדיות חברתיות אלו ?
במהלך הקורס תקבלו הכשרה מעמיקה על הנעשה בעולם המדיות החברתיות SMO . החל מסקירת הכלים המתקדמים ביותר בעולם העסקים החברתי, כללים לניהול אסטרטגי נכון של הקמפיין במדיות אלו, טכניקות וטיפים לשיווק ומיתוג אפקטיבי במדיה החברתית.

קראו עוד >>

WebTripleMaster

תכלס מקצוע...תכלס עבודה
webcreator

לראשונה בארץ - הקורס המושלם המשלב, בניית אתרים עם התמחות באתרי קוד פתוח Wordpress ו WIX, קידום אתרים SEO וניהול קמפיינים במדיות חברתיות.
המסלול המקיף והמעשי ביותר להקמת אתרי אינטרנט, בו יילמדו עקרונות העיצוב ושיטות העבודה של עולם האינטרנט.
בנוסף משלב בתוכו הקורס את שני המסלולים המובילים בארץ לקידום אתרים וניהול קמפיין במדיות חברתיות.

המסלול מיועד לאנשים המעוניינים לעבוד בתחום  ללא ידע מוקדם תוך שימוש בתוכנות, כלים וטכנולוגיות המובילות כיום בשוק .

קראו עוד >>

 

מגזין קידום אתרים

אם זה חשוב, זה נמצא במגזין קידום אתרים !

עשרות קורסים, מאות בוגרים ואלפי שעות לימוד הביאו אותי לחשוב מה באמת יכול להיות הקורס שישנה את מסלול הקריירה שלכם ויאפשר לכם לרכוש מקצוע מבוקש תוך זמן קצר ? מה סביבת הלימוד הטובה ביותר עבורכם ? מה באמת הנושאים שתכלס יביאו אתכם לקו הגמר עם יכולת לתת שרות ומוצרים מעולים ללקוחות ולהתמודד בשוק רווי ולעתים מוצף.