מדוע עסק זקוק לאתר אינטרנט

כי הלקוחות שלך מצפים שלבית העסק יהיה אתר אינטרנט. בעולם העסקים של היום, אתר אינטרנט זה דבר הכרחי כמו כתובת דואר, טלפון, פקס או כפי שהיה נדרש להיות רשום בדפי הזהב בעבר.

אתר אינטרנט מאפשר לעסק שלך להיות פתוח 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. העסק שלך נגיש ללקוחות, המעוניינים בעסק שלך. האתר שלך יחנך, יעדכן, ימשוך לקוחות חדשים ואפילו יספק לך הכנסה בזמן שאתה ישן.

אתרים הם לא יקרים מידי ויעילים כלכלית. בחישוב שנתי, אתר אינטרנט זול יותר מהדפסת מודעה בעיתונות. המידע באתר שלך יכול לחסוך לך זמן וכסף. לדוגמא, אתה יכול לחסוך זמן בהפחתת שיחות טלפוניות המספקות מידע בלבד, כמו "באילו שעות העסק שלך פתוח?" ובנוסף, אתה יכול לחסוך כסף רב על עלוני פרסום לקידום העסק.

האם למתחרים שלך יש אתר? אם כן, כדאי שגם לך יהיה. אם לא, אתר אינטרנט מהווה הזדמנות מצוינת בשבילך להבדיל את העסק שלך מהמתחרים.

סיכמנו עבורך 10 סיבות - מדוע עסק זקוק לאתר אינטרנט:
 

העסק שלך פתוח לעולם 24/7 365 ימים בשנה
בניגוד למשרד שלך שפתוח מ 8 עד 5, ימי ראשון עד חמישי, האתר שלך פתוח 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. ישנם הרבה הבדלי זמן בעולם, שיכולים להשפיע על העסק שלך. כשיש לך אתר, זה יותר נוח לכולם.

האתר מהווה את העלון/קטלוג המקוון שלך, שיכול להשתנות כל הזמן.
אתר אינטרנט מאפשר להציג קטלוגים בטכנולוגיות עיצוביות מתקדמות ואף לשנות קטלוג או תמונה בלחיצת כפתור. הרבה יותר פשוט וזול מחומר מודפס. היכולות שלו כמעט בלי מגבלות, ומאפשרות לך לספק למשתמשים מידע מקיף יותר. הדבר יחסוך לך כסף רב על הדפסה ודיוור.

תגיע לשווקים חדשים עם קהל גלובלי
האינטרנט פתח בפני בעלי העסקים אפשרות לניהול קמפיין לשווקים רחוקים ולקהלי יעד פוטנציאליים שמגיעים מעיר אחרת ואף ממדינה אחרת. אתה כבר לא עסק קטן עם קמפיין מקומי. יש לך את האפשרות להיות מוכר גלובלית. האם באמת חשבת שיש לך האפשרות לעשות עסקים מסביב לעולם? עכשיו אתה יכול. ללא ספק, האינטרנט הוא הכי יעיל כלכלית במחיר מקומי ובינלאומי.

שירות לקוחות טוב יותר
אתר אינטרנט מאפשר לבעל העסק להעניק ללקוחותיו שרות טוב יותר דרך תשובות לשאלות באתר שלך, פינות מומחים, ייעוץ און ליין, טפסים שמאפשרים ללקוח לפנות לתמיכה דרך האתר. מכירות ובקשות מידע ניתנות אוטומטית ובאופן מיידי, גם כשאף אחד לא נמצא במשרד. טפסים מקוונים יכולים לאפשר ללקוחות לשאול שאלות ולבקש מידע נוסף. תחסוך עלויות ע"י נתינת אפשרות ללקוחות להוריד הצעות מחיר ומסמכים חשובים.

תמכור את המוצרים שלך
אתר אינטרנט יכול לשמש את העסק כחלון ראווה למוצריו וכחנות וירטואלית המאפשרת חיסכון עצום בעלויות כמו העסקת עובדים, ניהול מלאים, שכירות ועוד.

קדם את השירותים שלך
אתר האינטרנט אינו מקדם רק מוצרים, הוא מקדם גם שירותים כגון עורכי דין, רופאים, יועצים פיננסים, ונותני שירותים מקצועיים נוספים שיכולים להגיע אל קהלי היעד שלהם באמצעות האתר.

איסוף מידע וסקירה של קהל היעד של העסק
באמצעות אתר אינטרנט יכול בעל העסק לאסוף מידע חשוב וללמוד על לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים תוך שימוש בטפסים וסקרים. באמצעות כלים אלו יכול בעל האתר להבין מקהל היעד שלו איזה מוצר מעדיפים, מי משתמש בו וכדומה.

סיפוק הנאה מיידית
כיום בעולם האינסטנט האינטרנטי אנשים לא אוהבים לחכות למידע., במיוחד כשהכל גלוי ובלחיצת כפתור ניתן לחוות את המוצר / השרות או לברר פרטים נוספים לגביו. יש לקחת בחשבון שכיום 70% מהקנייה הצרכנית נעשה באינטרנט כולל החלטות קנייה. הציעו להם דוגמיות בחינם או להוריד דמו. זה כולל תמונות, עלונים, תוכנות, קבצי וידאו, מצגות, מוזיקה והכל.

כלי נהדר לגיוס עובדים
האתר הוא כלי נהדר לגיוס עובדים לעסק ובאותה הזדמנות משדר לגולשים על עסק פעיל ועובד.

משמש ככלי עבודה לעסק
האתרים של היום מכילים מערכות חכמות לניהול תכני האתר. חלקם אף משמשים ככלי עבודה לעסק ומאפשרים לנהל לקוחות, הזמנות, מלאים, מועדון לקוחות ועוד באופן אינטרנטי דרך האתר.

צרו עמנו קשר