קורס Wordpress

אודות הקורס
idesign4u בראשות עמית צוק מעבירה ומסמיכה בשיתוף עם מכללת ג'ון ברייס מדיאטק מאות מקדמי אתרים ומנהלי קמפיינים במדיות החברתיות מדי שנה.

מערכת הקוד הפתוח הינה המערכת הנפוצה ביותר לבניית אתרים בעולם.
אחת הסיבות שרבים בוחרים במערכת וורדפרס הינה הסיבה הפשוטה שמדובר בתוכנה שמבוססת על קוד פתוח ועל כן היא נגישה לכולם – היא פתוחה לציבור
הרחב, ניתן להוריד אותה בקלות מהאינטרנט, יש לה אינספור משתמשים ברחבי העולם שמדי יום מעלים תכנים חדשים. היא מחזיקה מעל ל 30% מנתח השוק !
כ 30%- מכל האתרים בעולם בנויים על מערכת ניהול התוכן של וורדפרס! ממוצע הפוסטים שמתפרסמים בכל שנייה ברחבי העולם הוא 17 פוסטים לשניה!!! ובגוגל הגולשים מחפשים לא פחות מ 37 מיליון חיפושים בחודש שכוללים את הביטוי  WordPress.
המסלול מיועד לאנשים המעוניינים לעבוד בתחום בניית האתרים ללא ידע מוקדם וללא צורך בתכנות תוך שימוש מתקדם במערכת המובילה כיום בשוק שתאפשר להם להשתלב כבוני אתרים ולעבוד בתחום מיד עם סיום הקורס או לעבוד באופן
פרטי בתחום.

קהל יעד

​כל המעוניינים להתמקצע בהקמת אתרי אינטרנט ללא תלות כלכלית וכללית במתכנת או מעצב גרפי, לעבוד כמעצב אתרים ודפי נחיתה לא מורכבים, בבתי
דפוס, חברות היי טק, סטודיו לעיצוב, סטודיו לבניית אתרי אינטרנט, עסקים פרטיים ועוד…
 

המעבדה האינטרנטית לסטודנט
כחלק מחזון הקורס ומהרצון לתת לכל סטודנט כלים יישומיים החל מתחילת דרכו בתחום, הקורס מתקיים במעבדת האונליין של מכללת מדיאטק ג'ון ברייס וכל סטודנט מקבל אתר אינטרנט מתקדם הכולל מערכת ניהול תוכן.
הקורס משלב מעבדות אינטרנטיות לבניית אתר שישמש את התלמיד במהלך הקורס, להגשת עבודות, לתרגול ומהווה יתרון עצום לכל בוגר שיוכל לתת חבילת שירותים מתקדמים ביותר.
 

מבנה והיקף מסלול הלימודים
היקף מסלול הלימודים המלא הנו 70 שעות, עפ"י התכנית הבאה:
לימודי ערב בין השעות 17:30 ועד 21:30 , שני מפגשים שבועיים/בשילוב עם ימי ו' בין השעות 9:00-13:00 . 
הלימודים אינם מתקיימים בחגים ובמועדים.

להורדת חוברת הקורס

מגזין קידום אתרים

אם זה חשוב, זה נמצא במגזין קידום אתרים !

עשרות קורסים, מאות בוגרים ואלפי שעות לימוד הביאו אותי לחשוב מה באמת יכול להיות הקורס שישנה את מסלול הקריירה שלכם ויאפשר לכם לרכוש מקצוע מבוקש תוך זמן קצר ? מה סביבת הלימוד הטובה ביותר עבורכם ? מה באמת הנושאים שתכלס יביאו אתכם לקו הגמר עם יכולת לתת שרות ומוצרים מעולים ללקוחות ולהתמודד בשוק רווי ולעתים מוצף.